Květen 2013

Konec

23. května 2013 v 18:54 | Łucink@
Je mi to strašně líto, protože tenhle blog toho se mnou prožil hodně. Prožil se mnou těžké období, období kdy jsem byla nejšťastnější pod Sluncem. Sloužil mi jako můj nejvěrnější deníček. Ale co teď? Proč se to najednou tak změnilo? Může za to škola, můj kluk, kamarádi nebo něco jinýho? Těžko říct. Mrzí mě, že musím skončit, protože v létě by to byli 2 roky co tenhle blog mám. Všem mým stálým čtenářům moc děkuji toho že sem chodili. Blog byl pro mě úplně jiný život než realita, facebook.. Poznala jsem tady úžasný lidi ! (Hlavně Helenka, ta mi do ♥ vlezla nejvíc). Ještě jednou všem moc děkuji. Třeba se ještě někdy vrátím.

20.5

20. května 2013 v 16:18 | Łucink@
Ahoj:) Dneska jsme byli se školou na výletě, a zítra se po 14 dnech opět učíme -.-
Už od pátku mi je blbě, dneska mi bylo ještě hůř. Teplotu teda nemám, což nechápu o.O Protože mě bolí ruce a nohy, v krku, břicho hlava.. A prostě cítím se jako kdybych měla teplotu ... No, nebo je možný že nám nefakčí teploměr :D Každopádně na maminku to nijak neuhraju, takže do školy půjdu. Aspoň nebudu mít tolik zmeškaných hodin. Zítra píšem z dějepisu a ze zeměpisu -.- A mám do 14:40, pak pro mě mamča přijede a po dlouhééééé době jedu zase na rehabilitaci. Jsem zvědavá co mi řekne.
Omlouvám se že neobíhám ale je mi špatně. Teďka oběhnu a vynahradím to:D

14.5

14. května 2013 v 17:20 | Łucink@
Nic mi nedokáže zvednout náladu tak jako hokej!
Ne, dneska nebyl až tak zlej den:))) ani včera ne :)
Ve škole teď pořád zkoušíme na čtvrteční akademii takže včera jsme měli zkrácenou výuku a ve středu, čtvrtek a pátek to samý:3 čtvrtek pátek máme ještě k tomu jen do 11:10 cože je úžasný!:)))))
V sobotu jsem se viděla s holčičkama z lázní, což je taky úžasný! Málokdy mám ten úsměv upřímný jako byl v sobotu:)
Zítra máme generálku kvůli tý akademii:) ale poslední 2 hodiny se učíme:(
No nic .. Jdu oběhnout a snad dám tenhle týden o sobě ještě vědět:))))

6.5

6. května 2013 v 16:08 | Łucink@
Ahoj.)
Co dneska ve škole? Ani nic:) Kromě toho že jsem dostala srdíčko z perníku:3 A užitá fyzika:3 si ke mně sednul můj kluk no nechtějte vědět co jsme dělali:DD ne jako samozřejmě nic nekalného žejo:D
Jsem dneska nějaká přecitlivělá .. :D jsem přišla ze školy a pustila jsem si český smutný písničky o.O a poslouchám do teď :D Což je u mě teda normální , já když poslouchám písničky tak jedině smutný :D Ale teď jse poslouchala takový starý -__- jako třeba od Holki - pro mámu , u tý mi ukáplo i pár slziček :') Protože za 3 dny je ségře 18 a já budu asi bulinkat jak to hrozně uteklo:D:)
Zejtra píšem z angličtiny -______________________- Strašně se toho bojim protože jsem tupá :D ..
Omlouvám se, že jsem včera nezměnila ten design ani neoběhla všechny ale prostě se mi nechtělo a teď na to taky nemám čas, buď se k tomu dokopu zejtra ale to mi taťka slíbil že pojedem do Hradce ale když to stihnu tak zejtra a nebo ve středu, ale to jdu na koně... ale to by se třeba taky stihlo:D uvidíme :D Každopádně teď jdu oběhnout, snad dneska všechny :D
Mějte se:3

Zpět:)

5. května 2013 v 11:33 | Łucink@
Ahoj, tak jsem zpět:) Abych pravdu řekla, ani se mi po blogu moc nestýská:D Je mi bez něj líp.. Ale nechci se ho jen tak lehce vzdát, letos v létě ho budu mít dva roky:3 ..
Za tu dobu co jsem tady nebyla se toho stalo hodně. Hodně hodně.:D Všechno to tady vypisovat nebudu. Jednu věc vím ale jistě, brutálně se mi stejská po lázních:3 a to jsem do nich ani nechtěla jet.
Hohohohoohoooooo, po pravý ruce mám kytiti mititi:3 včera jsem byla na pouti a kamarád mi jí vystřelil. No neni to nádherný?:D Měla jsem tam premiéru breakdancu! Fuj. Už na to nikdy nevlezu:D Aspoň to bylo s mým klukem.. Mi psal že prej to na mě viděl že mi je blbě!:D Zmetek:D jsem na to nechtěla jít ale on mi to koupil tak to bylo blbý na to nejít :D Nooo a on mu z toho vypadnul mobil -_- nenašel se... Takže odjel dřív domů:/ Já pak taky odjela dřív protože už tam byla bez něj nuda .. No ale to je jedno, nebudu vám sem psát píčoviny který vás stejně nezajímaj:D
Jestli budu mít dneska náladu a čas tak udělám něco se vzhledem, chtělo by to nějakej design:D.
Fajn fajn fajn, teď jdu oběhnout a zjistit co je nového u vás:-*